Úvod

Vitajte na stránkach ortodontickej ambulancie MUDr. Lehockého.
Ortodoncia je špecializovaný obor stomatológie zameraný na liečbu nepravidelného postavenia zubov a čeľustí u detí a dospelých.

Pomocou zubných strojčekov /snímacích, fixných/ môžeme získať správny zhryz, ktorý umožní efektívne odhryzovanie potravy a zároveň uľahčí každodenné čistenie zubov.
Súčasne, vďaka ortodoncii, získate krásny úsmev, ktorý je bránou do úspešného osobného i profesionálneho života. Určite vám zvýši váš životný štýl.

Naším cieľom je poskytnúť ortodontickú liečbu najvyššej kvality v priateľskom a príjemnom prostredí. Pre maximálnu efektivitu liečby ponúka naše pracovisko všetky možnosti súčasnej svetovej ortodoncie /edgewise techniky, segmentálne techniky, straightwire techniky, Cannon technika, miniimplantáty, samoligovacie zámky,../
Ak nebudete súhlasiť s klasickými kovovými strojčekmi, môžeme vám ponúknuť vysoko estetické priehľadné zámky /keramické, zaphírové/, lingválne zámky a systémy neviditeľných priehľadných fólií. Ku kompletnej starostlivosti o zdravie vašich zubov vám naša rodinne založená firma ponúka pod jednou strechou rtg pracovisko, ortodontické laboratórium, špecializovanú predajňu na výrobky ústnej hygieny renomovanej švajčiarskej značky Curaprox a špecializovaný ortodontický materiál americkej značky Orthoorganizers.

Na konečnom výsledku sa často podieľajú naši kolegovia z iných oborov – vaši odborní zubní lekári, implantológovia, protetici, ale aj tvaroví chirurgovia a ďalší odborníci.

Po vstupnej konzultácii a následnom kompletnom vyšetrení vám zostavíme liečebný plán. Ten s vami detailne preberieme, aby ste sa zodpovedne mohli rozhodnúť, ktorú navrhovanú alternatívu liečby spoločne vyberieme.

Súčasťou nášho tímu je i diplomovaná dentálna hygienička a špecializovaný zubný technik.

Sme kedykoľvek ochotní odpovedať na vaše otázky a urobiť všetko pre to, aby sme deťom, dospievajúcim i dospelým pomohli získať tvárovú atraktivitu a podmanivý úsmev na celý život.

Venujte si aj vy úsmev, tešíme sa na vás.

MUDr. Miroslav Lehocký, MUDr. Juraj Lehocký a kolektív